Kokių rezultatų galima tikėtis?

Kaip Jums skamba tokie greitojo skaitymo vaisiai: greitis gali padidėti 5-10 kartų, o produktyvumas 3-6 kartus? Visa tai pasiekiama, sudalyvavus seminare ir sąžiningai atliekant visus užduotus namų darbus. Tiek mokymų pradžioje, tiek pabaigoje yra daromi testai Jūsų skaitymo greičiui ir produktyvumui paskaičiuoti.

Visa greitojo skaitymo sistema, su kuria susipažinsite, yra dėstoma jau 5 metai, pastoviai tobulinama ir papildoma įvairiomis naujovėmis. Atlikome tyrimą su Vilniaus universiteto Filosofijos katedra, palygindami greitojo ir tradicinio skaitymo efektyvumą. Rezultatas maloniai nustebino, skaitymo efektyvumas vidutiniškai padidėjo net 3,5 karto! Taip pat kelis kartus greitąjį skaitymą pristatėme per televiziją, radiją, buvo straipsnių įvairiuose žurnaluose ir ne tik.

Greitojo skaitymo seminaras

[heading] Greitojo skaitymo mokymai – greita investicinė grąža![/heading]

Jei norėtumėte išmokti greitojo skaitymo užsienyje, tokios trukmės seminaras mažiausiai atsieitų kelis šimtus eurų už vieną dieną. Taip pat reiktų pridėti kelionės išlaidas, pvz.: seminaras Anglijoje, pragyvenimas, viešbučio nuoma gali lengvai gautis didelė suma už 1 dienos seminarą.

Paskaičiavau, jog užtenka knygyne perskaityti tik 10-15 knygų ir atsiperka ne tik į greitąjį skaitymą investuotos lėšos, bet ir visas laikas. Viena knyga yra apie 6 valandos skaitymo. Su greituoju skaitymu, pasikartojant informaciją ir viską įsimenant su atminties lavinimo technikomis, būtų 2 valandos. Taigi, 4 valandos sutaupytos. 10 knygų po 4 valandas, sutaupyta 40 valandų. 10 knygų knygyne kurias galėtumėte perskaityti nemokamai kainuotų bent 100 eurų. Taigi, bendroje sumoje atsiperka laikas ir pinigai. O 10 knygų per artimiausius kelis metus, manau, jog tikrai teks perskaityti. Taigi tik 10 knygų ir viskas atsipirko. Aiški, apčiuopiama investicija ir investicinė grąža.

[heading] Papildomi pratimai psichologinėms baimės įveikti [/heading]

Be visų greitojo skaitymo technikų, pasidalinsiu keleta labai veiksmingų psichologinių pratimų. Labai dažnai nuo tobulėjimo sustabdo įpročiai, baimės, įtampos, kuriems įveikti greitojo skaitymo technikų nepakanka. Tam reikalingi specialūs pratimai, kurie neutralizuotų įvairius blokus emociniame ar pasąmoniniame lygmenyje. Skaityti buvo mokomasi vaikystėje ir priklausomai nuo to kaip sekėsi, sąmonės įrašuose gali būti likę pačių įvairiausių prisiminimų. Šios psichologinės dalies svarbą pastebiu, kada į seminarus ateina žmonės, skaitantys perdėtai pedantiškai arba labai lėtai (3 kartus lėčiau nei standartinis vidurkis!). Tai vyksta, kai žmogus visiškai nemoka skaitydamas eksperimentuoti ir žaisti su knyga. Susidūręs su tokiu atveju iškart žinau, jog čia pagrindinė problema –  psichologiniai dalykai. Paskutiniais metais į programą įtraukiau ir specialius pratimus, kurie neutralizuoja ribojančius įsitikinimus ir tai puikiai pasiteisino!

[heading] Išskirtinė audio ir video medžiaga efektyvesniam skaitymo tobulėjimui[/heading]

Gausite beveik 1 valandos trukmės audio medžiagos apie teorinį ir praktinį intelektą. Tai vienintelė medžiaga, kurioje kalbama apie tai, ko jūs nesate girdėję anksčiau! Mokykla ir universitetas suteikia daug teorinio intelekto, o teoriniam intelektui galioja  labai paprastas ekonominis dėsnis. Kai pasiūla auga – kaina krenta. O kas šiandien darosi su informacija ir žiniomis, jos kiekiai auga ar mažėja? Dėl atsakymo visi sutiksime, jog informacijos kiekiai dėl interneto galimybių auga geometrine progresija. Taigi, jei pasiūla auga, informacijos kaina krenta. Manau, jog tai dar viena iš priežasčių išmokti greitojo skaitymo, nes kai toks didelis ir pastovus informacijos nuvertėjimas, mes turime perskaityti vis daugiau ir daugiau. Taip pat gausite vertingos video medžiagos su pratimais, kurie padės akis išlaikyti sveikas ir darbingas visą likusį gyvenimą!
[heading] Pinigų grąžinimo garantija[/heading]

Seminarai vyksta reguliariai. Tačiau jei dėl pasikeitusių planų negalėsite sudalyvauti kažkurioje mokymų dalyje, po mėnesio ar dviejų seminaras bus kartojamas ir tada galėsite prisijungti prie kitos grupės. Būna nespėjančių su namų darbais, tada ateidami į kitą grupę jie turi papildomo laiko, kad viską išmoktų ne prabėgomis ir paviršutiniškai, o kad tikrai spėtų padirbėti tiek, kiek reikia.

[heading] Kuo greičiau išmoksite, tuo daugiau naudos turėsite[/heading]

Nepamirškite, jog kiekviena diena be greitojo skaitymo – tai laiko praradimas. Galite ir toliau gyventi švaistydami savo laiką į kairę ir dešinę arba galite imtis veiksmo, užsiregistruoti ir pradėti mokytis! Ko gero pats esate pastebėjęs, jog svarbiausius dienos ir gyvenimo darbus esame linkę atidėlioti labiausiai. Ir tuo pačiu suprantate, jog greitojo skaitymo anksčiau ar vėliau teks išmokti. Kuo greičiau to išmoksite, tuo greičiau tai  atsipirks. Prisiminkite, jog užtenka greituoju skaitymu perskaityti tik 10 knygų ir atsipirks tam skirtas laikas bei pinigai!

[heading] Dovanos, kuriomis mielai pasidalinsite ir su artimaisiais![/heading]

Visi dalyvaujantys seminare gaus audio knygą „Geniali atmintis“. Tai 3 valandų audio programa, parengta pagal ilgą laiką dėstomą atminties lavinimo seminarą. Čia rasite ir pratybas, kurias atsispausdinę galėsite atlikinėti praktines užduotis, daryti testus, kad sektumėte savo progresą. Greitojo skaitymo seminaro metu skiriame porą valandų atminties lavinimo temai nagrinėti ir pratimams, kurie gali padėti įsiminti skaitomą informaciją. O klausydami audio knygą, temą įsisavinsite gerokai plačiau! Sužinosite, kaip įsiminti skaičius, datas, vardus, telefono numerius, adresus, savo dienotvarkę, pirkinių sąrašą, einant į parduotuvę ir t.t. Labai įdomi ir vertinga audio knyga, kurią su malonumu perklausysite ir paskolinsite kitiems, nes gera atmintis yra visiems aktuali tema. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*